Bizimle Neden Çalışmalısınız? / Reklam & Referans

Bizimle Neden Çalışmalısınız?

Bir Milyon Marka
Bir Milyon Marka
Reklam & Referans Sistemi

Neden Bizimle Çalışmalısınız?


Biz Kimiz?

birmilyonmarka.com olarak dijitalleşen sektöre ayak uydurabilmeniz adına profesyonel ekibimizle ürün marka ya da işletmenizin tanıtımını yapabilmeniz adına sektördeki bilinirliğinizi artırma gayenize yardımcı olmak için hiç yorulmadan ve durmadan çalışıyoruz.


Sizlere bu süreçte ürününüz, markanız ya da işletmenize değer katabilecek çözümler sunuyoruz. Sizleri potansiyel müşterileriniz ile buluşturabilecek ortam sağlıyoruz.


Bu amaç için çalışırken her şeyden önce "İşimize ve müşterilerimize değer veriyoruz."


Peki bunu nasıl yapıyoruz?

Müşterilerimizin sorunlarıyla yakından ilgileniyor, disiplinli ve düzenli bir şekilde değişen dijital sektörde ürününüzün, markanızın ya da işletmenizin değer kazanması için güncel çözümler üretiyoruz ve bu çözümleri en efektif şekilde sizlere sunma amacı güdüyoruz.


Ne iş yapıyoruz?


Siz müşterilimizin de farkında olduğu gibi dijitalleşen dünya da yer edinmek bu çağın en büyük gereklerinden biridir. birmilyonmarka.com olarak size bu dijitalleşen ve reklam anlayışının değiştiği bun dünyada markalaşma merdiveninin basamaklarını çıkmanıza yardımcı oluyoruz.


Markanızın ve ürünlerinizin ya da işletmenizin bilinirliğini artırmak adına SEO ve backlink hizmeti sağlıyoruz. Bu hizmeti almak için sizlere özel oluşturulan reklam paketlerini kullanımınıza göre seçerek paket içeriğinde bulunan Firma Ekleme, Fırsat Ekleme, Video Ekleme, Etkinlik Ekleme, İlan Ekleme ve eğer var ise opsiyonlarını kullanarak sitemizden faydalanmanız yeterli olacaktır. 


Birçok firmada ayrı ayrı verilen bu hizmetleri bizler sizler için tek bir pakette sunuyoruz.


Bu sayede reklam hizmetimizi kullanan müşterilerimizi teknik sorunlardan ve bu sorunların yaratacağı zaman kaybından korumuş oluyoruz. Hizmet alan tüm müşterilimizin sorunlarına birebir yardımcı olmaya çalışıyor, verdiğimiz hizmetler dışında olası tüm sorunların çözümü ve yeni fikirleri hayata geçirme konusunda profesyonel ekibimizle sizlerin her zaman yanınızdayız. 


NOT: Kayıt işleminden sonra mail adresinize gelen aktivasyon mailini onaylayarak giriş yapabilirsiniz.